Kancelarię Ledecki Socha tworzy zespół adwokatów oraz aplikantów adwokackich. Współpracujemy z doradcami podatkowymi z praktyką w organach administracyjnych, w tym – skarbowych, a także innymi kancelariami na terenie kraju i za granicą, tłumaczami przysięgłymi i biegłymi rzeczoznawcami różnych dziedzin. Pozwala to na  świadczenie usług w szerokim zakresie merytorycznym i terytorialnym, a także zapewnienie wszechstronnej analizy przedstawianych nam zagadnień.

Posiadamy doświadczenie w zakresie dziedzin prawa związanych z obrotem gospodarczym. Kancelaria świadczyła dotychczas nie tylko obsługę bieżącej działalności przedsiębiorców lecz także uczestniczyła w tworzeniu wielu nowych podmiotów.

Kancelaria w obecnym składzie i aktualnej siedzibie rozpoczęła działalność w czerwcu 2009 roku. Jej założyciele, adwokat Piotr Ledecki i adwokat Krzysztof Socha prowadzili wcześniej odrębne, choć współpracujące ze sobą kancelarie, a adwokat Piotr Ledecki działał także w ramach wieloosobowej kancelarii w latach 2001-2008.